Jižní Korea: z Vídně do Soulu s odbaveným zavazadlem
20.7.2023

Jižní Korea: z Vídně do Soulu s odbaveným zavazadlem

11 469

O této nabídce

Navštivte Jižní Koreu – zemi plnou barev a skvělého jídla, a to díky aerolince Saudia. Ta nabízí zpáteční letenky z Vídně do Soulu (ICN) za 11 469 Kč s odbaveným zavazadlem. A termíny? Těch je k mání víc než dost od letošního listopadu až do července příštího roku. Po cestě vás vždy čeká jeden pohodový přestup v Džiddě (JED). Vydejte se do Jižní Koreje například v termínu od 27. února do 6. března.

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg, dále pak příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc. Na palubě Saudie se podávají nápoje a občerstvení, vyjma alkoholu.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Barevná Jižní Korea

Hledáte unikátní destinaci? Hledáte místo, kterému podobné jinde na světě nenajdete? Navštivte Jižní Koreu. Je supermoderní zemí s velice odlišnými zvyky, koktejlem skleněných mrakodrapů a tradičních buddhistických chrámů mezi nimi. Zůstaňte alespoň na okamžik v Soulu, pod závojem futurismu. Zajeďte se podívat na velkolepý palácový komplex Gyeongbokgung, náleží mu půvabné zahrady a jeho krása vás ohromí. Vyzkoušejte si na několik dní a nocí populární templestay, kdy budete bydlet spolu s mnichy na prostých rohožích v buddhistickém chrámu a meditovat již od svítání. Nezapomeňte ani na nádhernou korejskou přírodu! Zvlášť v jarních měsících, kdy bělostný sníh roztává, je okouzlující. Růžové kvítky třešní promění tuto asijskou zem v říši divů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jižní Koreje a přestup v Saúdské Arábii

Pro vstup do Jižní Koreji potřebujete elektronickou registraci, kterou získáte za cca 180 Kč na této stránce. Koronavirové podmínky jsou již zcela zrušeny, více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Jižní Koreji“.

Jelikož do Saúdské Arábie poletíte na křídlech aerolinky Saudia, máte nárok na bezplatné tranzitní vízum. Další informace naleznete na naší stránce „Koronavirus v Saúdské Arábii“.

Náhled letenky z Vídně do Soulu za 11 469 Kč
Jižní Korea: z Vídně do Soulu s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Džidda (JED)

Letiště Soul Inčchon (ICN)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)