Jižní Francie: z Prahy do Marseille
26.10.2023

Jižní Francie: z Prahy do Marseille

od 1 283

O této nabídce

Prozkoumejte malebnou jižní Francii, která vás okouzlí. Zpáteční letenky z Prahy do Marseille nabízí aerolinka Ryanair, kdy za super cenu pořídíte prodloužené víkendy od pátku do neděle i týdenní pobyty. Cena začíná na 1 283 Kč, a to v termínu s odletem 1. a návratem 3. prosince. Levné letenky jsou k mání od letošního prosince do února příštího roku s výjimkou Vánoc.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority, a to od 382 Kč v jednom směru. Nároční cestovatelé si pořídí odbavené zavazadlo do 10 kg za příplatek začínající na 406 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za pohodou do Marseille

Nejstarší francouzské město, srdce Provence s Notre Dame i Madonou s Ježíškem shlížející z Garde – nejvyššího místa Marseille, která vás pošle do Musée d’Histoire de Marseille, kde se dozvíte vše, co pak ověříte v praxi – procházkou po Vieux Port – starém přístavu, kde to žije, skvěle se tu jí i pije, až k pevnostem svatého Jana a Mikuláše. Nasát aroma města, radí Madona v Košíku – čtvrti Le Panier, kde to voní po doutnících, anýzu z pastisu a pěkně se tu bloudí v romantických zákoutích. Sportovcům nabídne obří fotbalový Stade Vélodrome a ostatním oddych na některé z přilehlých pláží. Užijte si Marseille, když právě tepe pro vás!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud se rozhodnete v jižní Francii zůstat déle, rozhodně ji prozkoumejte pomocí půjčeného auta. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde cena za půjčení začíná na 5 723 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Při cestách do Francie se již nemusíte prokazovat negativním testem nebo očkovacím certifikátem. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Prahy do Marseille za 1 283 Kč
Jižní Francie: z Prahy do Marseille


Bude se hodit

Letiště Marseille (MRS)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)