Jižní Amerika: z Vídně do daleké Argentiny během podzimu
31.5.2023

Jižní Amerika: z Vídně do daleké Argentiny během podzimu

15 124

O této nabídce

Akční letenky do Argentiny tady hodně dlouho nevisely. Ceny letenek do Jižní Ameriky totiž v „době post-covidové“ vyletěly do velmi nesympatických výšin. Jejich průměrná cena v případě mnoha destinací atakuje i hranici 20 tisíc Kč. Proto za akční letenky dnes můžeme považovat i ty, které by nám dřívější optikou tolik atraktivní nepřipadaly. Pohledem na současný trend jsou však zpáteční letenky z Vídně do Buenos Aires za 15 124 Kč rozhodně zajímavým zbožím pro kohokoliv, kdo se právě do „země Lionela Messiho“ chystá.

Feeder v podobě přískok z Vídně do Frankfurtu (analogicky i na cestě zpět) obstarají Austrian Airlines. Dálkový let z Německa do Argentiny potom letecká společnosti Lufthansa. Základní tarif „Economy Light“ zahrnuje přepravu pouze příručního zavazadla. Vyšší tarif „Economy Classic“, vč. odbaveného zavazadla á 23 kg, vyjde na příplatek 40 € / směr. Na mezikontinentálních letech je na palubě Boeingu 747-800 servírováno také plnohodnotné teplé jídlo a nápoje.

Prozkoumej krásnou Argentinu

Argentina je zemí vášnivého tanga, fantastických steaků, skvělé kávy i fascinující přírody. Protančete se zemí Lionela Messiho, Maradony či Evity Perónové z Buenos Aires, přes průzračná jezera, hluboké lesy, hejna plameňáků a hory v Patagonii k Ohňové zemi a k 600 km dlouhému Magalhãesovu průlivu. Přidejte se k 1 % lidí, kteří na vlastní oči zahlédli velryby, vydejte se na poloostrov Valdés, kde tito giganti kralují. Ztraťte se ve změti ostrovů při plavbě po řece Paraná obklopeni vůní květin a zpěvem ptáků. Zanechte stopu na Aconcague – nejvyšší hoře Ameriky. Ochutnejte červené víno ze zdejších vinic a uchovejte si tak chuť Argentiny navždy ve vašich srdcích!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Argentiny

Cestování do Argentiny je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Argentině“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Buenos Aires za 15 123 Kč

Jižní Amerika: z Vídně do daleké Argentiny během podzimu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)