Jihokorejský Soul z Vídně s odbaveným báglem
26.8.2023

Jihokorejský Soul z Vídně s odbaveným báglem

11 980

O této nabídce

Prozkoumejte Jižní Koreu – zemi plnou kontrastů, velkoměst i divoké přírody. Zpáteční letenky do hlavního města Soul z Vídně ulovíte díky aerolince Saudia, a to za 11 980 Kč (s odbaveným zavazadlem v ceně). Termíny jsou k mání od dubna do srpna příštího roku, tedy i o letních prázdninách! Prozkoumejte Jižní Koreu například v termínu od 21. do 29. dubna. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v saúdskoarabské Džiddě (JED).

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Dále si s sebou na palubu Saudie vezmete příruční zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno jídlo a pití, vyjma alkoholu.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za velkoměsty i přírodou

Hledáte unikátní destinaci? Hledáte místo, kterému podobné jinde na světě nenajdete? Navštivte Jižní Koreu. Je supermoderní zemí s velice odlišnými zvyky, koktejlem skleněných mrakodrapů a tradičních buddhistických chrámů mezi nimi. Zůstaňte alespoň na okamžik v Soulu, pod závojem futurismu. Zajeďte se podívat na velkolepý palácový komplex Gyeongbokgung, náleží mu půvabné zahrady a jeho krása vás ohromí. Vyzkoušejte si na několik dní a nocí populární templestay, kdy budete bydlet spolu s mnichy na prostých rohožích v buddhistickém chrámu a meditovat již od svítání. Nezapomeňte ani na nádhernou korejskou přírodu! Zvlášť v jarních měsících, kdy bělostný sníh roztává, je okouzlující. Růžové kvítky třešní promění tuto asijskou zem v říši divů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jižní Koreje

Při cestách do Jižní Koreje potřebujete elektronickou registraci, kterou získáte na této stránce. Test ani očkování již pro vstup do země nepotřebujete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Jižní Koreji“.

Náhled letenky z Vídně do Soulu za 11 980 Kč
Jihokorejský Soul z Vídně s odbaveným báglem

Bude se hodit

Letiště Džidda (JED)

Letiště Soul Inčchon (ICN)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)