Jihoafrická republika z Prahy i přes vánoční svátky
16.11.2020

Jihoafrická republika z Prahy i přes vánoční svátky

12 286

O této nabídce

Jihoafrická republika se výnosem z 11. listopadu definitivně otevřela všem zahraničním cestovatelům. Již se tedy není třeba obávat aktualizace seznamu „červených zemí“ a lze si výlet na jih Afriky plánovat bez obav. Pro mezinárodní leteckou dopravu jsou aktuálně otevřena tři letiště – Durban, Johannesburg a Kapské Město. My vám níže přinášíme přehled letenek z Prahy a Vídně do všech tří zmiňovaných měst. Na křídlech nizozemské aerolinky KLM (resp. jejího partnera v podobě Air France) můžete letět z Prahy do Johannesburgu i Kapského Města anebo si rovnou nakombinovat otevřenou letenku. Jde to i přes vánoční svátky, po ose Praha – Kapské Město & Johannesburg – Praha, v termínu od 19. prosince do 6. ledna za 12 286 Kč. Tarif „Light“ obsahuje pouze příruční zavazadlo (+ osobní věc) s limitem 12 kg. Nejlevnější letenky pak pořídíte přímo na webu aerolinky.

Láká-li vás východní část země, pak využijte letenek Qatar Airways z Prahy do Durbanu za 13 770 Kč (vč. 25 kg k odbavení). A nejvýhodnější nabídkou pro ty, kteří neradi cestují tzv. „nalehko“, budou letenky Ethiopian Airlines z Vídně do Johannesburgu za 12 969 Kč (vč. 1 ks zavazadla k odbavení s limitem 23 kg). Vyrazte tedy do Afriky, Jihoafrická republika čeká…

Pravidla pro cestování

Pro vstup na území Jihoafrické republiky je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin. Aktuální informace k cestám do Jihoafrické republiky sledujte na webu Velvyslanectví ČR v Pretorii a vládních stránkách JAR.

Po návratu do ČR je nutné vyplnit příjezdový formulář a podstoupit PCR test na COVID-19 (do 5 dnů po příjezdu) nebo dvoutýdenní karanténu (po domluvě s krajskou hygienickou stanicí). Děti do věku 5 let jsou od této povinnosti osvobozeny. Více informací na stránkách MZV ČR.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Jihoafrické republice se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (do obdržení výsledků negativního testu z českého zdravotnického zařízení), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jihoafrická republika je zemí velice rozlehlou a pokud neplánujete k přesunům využívat lokální leteckou dopravu, stane se nezastupitelným parťákem auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si ze široké nabídky vozů.

Víza

V případě krátké cesty turistického charakteru nepotřebujete ke vstupu na území Jihoafrické republiky žádné vízum.

Náhled open-jaw letenky z Prahy do Kapské Města s návratem z Johannesburgu za 12 286 Kč

Jihoafrická republika z Prahy i přes vánoční svátky


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Ethiopian Airlines

KLM

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)