Jarní Maroko: z Vídně do Agadiru
19.4.2022

Jarní Maroko: z Vídně do Agadiru

732

O této nabídce

Naplánujte si na květen výlet do jižního Maroka! Zpáteční letenky z Vídně do Agadiru ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za skvělou cenu 732 Kč! Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny je dostupné je velké množství termínů prakticky od tohoto týdne až do začátku června. Dopravce linku operuje 2× týdně, každý čtvrtek a neděli. Odlety z Vídně jsou vždy ve večerních hodinách, zatímco odlety z marockého Agadiru odpoledne. Vydejte se do vyhlášeného marockého letoviska na prodloužený víkend nebo si půjčte káru i surf a vyrazte obrážet spoty v okolí Taghazoutu na delší dobu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Před cestou do Maroka je nutné disponovat negativním PCR testem a zároveň dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na jihu Maroka se vlastní kára stane nezanedbatelným pomocníkem při cestování. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Orientačně se ceny pronájmu malého vozu pohybují kolem 500 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně do Agadiru za 732 Kč

Jarní Maroko: z Vídně do Agadiru


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)