Jarní Mallorca z Vídně pod tisícikorunu
23.2.2023

Jarní Mallorca z Vídně pod tisícikorunu

948

O této nabídce

Zaleť si v jarních měsících za sluníčkem na Baleárské ostrovy, konkrétně na milovanou Mallorcu. Ryanair teď dal do prodeje letenky na Mallorcu z Vídně jen za 948 Kč! V nabídce je široká škála termínů od konce března až do května a to včetně Velikonoc a květnových státních svátků. Jaro je ideální pro poznávání mallorské přírody a historie, stejně tak jako k ochutnávání místních pokrmů a první letošní smočení se v moři. Tak co, poletíte?

V ceně letenky je zahrnuta přeprava menšího příručního zavazadla s rozměry max. 40 x 25 x 20 cm a neomezenou hmotností. Přepravu většího příručního zavazadla lze přikoupit spolu s přednostním nástupem na palubu za poplatek 6 – 12 EUR (dle obsazenosti letu). Přeprava 10kg odbaveného zavazadla podléhá poplatku od 10 EUR a přeprava 20kg odbaveného zavazadla poplatku od 25 EUR.

Podmínky pro cestování

Cestování do Španělska

Cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Více detailů, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus ve Španělsku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na Mallorcu z Vídně

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Rozkvetlá Mallorca, víno a historie

Ostrov sangríi a blyštivých perel, vonící kořením a sálající žár slunce, je přehlídkou pláží i hor uprostřed Středozemního moře. Východní část Mallorky se pyšní jemňoučkým pískem pozvolna klesajícím do tyrkysových vod svádějících otužilce ke koupání, naopak na západě ostrova se k nebi tyčí vysoké kopce a obnažená skaliska ideální z prozkoumání. Celá tato úchvatná krajina je navíc kořeněná historickými skvosty, monumentálnost katedrály Panny Marie, přezdívaná La Seu, vás dostane na kolena a vyrazí dech. Zvlášť v jarním období je celý ostrov překrásně rozkvetlý, voňavé, narůžovělé mandlovníky spolu s exotickými pomerančovníky jej mění v idylickou zahradu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking či AirBnB (rezervací přes tyto odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pro klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Mallorcy bude vlastní auto. Mrkněte se do našeho srovnávače autopůjčoven a udělejte si přehled o cenách pronájmu. 

Náhled akční letenky na Mallorcu z Vídně

Jarní Mallorca z Vídně pod tisícikorunu

 


Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)