Jarní Los Angeles i New York z Prahy s Turkish Airlines
6.2.2023

Jarní Los Angeles i New York z Prahy s Turkish Airlines

11 634

O této nabídce

Pěknou promo akci si pro nejbližší dny připravila letecké společnost Turkish Airlines. Jako první zajímavý tip z její nabídky vybíráme akční zpáteční letenky z Prahy do Los Angeles nebo New Yorku za 11 634 Kč. Na západní, resp. východní, pobřeží Spojených států amerických si můžete zaletět v období od března do začátku června, přičemž daleko nejvíce dostupných termínů připadá právě na březen. Přehledně sesumírované je tradičně naleznete v našich kalendářích níže.

Bonusem cestování na křídlech tureckého národního dopravce je jistě jeho zavazadlová politika. Také inzerované letenky z Prahy do Los Angeles nebo New Yorku totiž zahrnují bezplatnou přepravu hned dvou kusů odbavených zavazadel, každé s limitem až 23 kg. Jedinou kaňkou (pro někoho) na celé nabídce je nutnost absolvovat delší přestup v tureckém Istanbulu během cesty do USA. Delší layover ale snadno přetavíte ve výhodu, když během něho skočíte do města na večeři a prohlídku nočního Istanbulu.

Náš tip: A pokud nevíte, jestli byste raději do Los Angeles nebo New Yorku, nakombinujte si návštěvu obou destinací díky open-jaw letence. Letenky z Prahy s příletem do Kalifornie a návratem z New Yorku vás vyjdou taktéž na 11 634 Kč! Vnitrostátní přelety pořídíte u amerických dopravců za ceny od 3 tisíc Kč.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles za 11 634 Kč

Jarní Los Angeles i New York z Prahy s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)