Jarní letenky z Prahy do Albánie – Tirana
14.3.2024

Jarní letenky z Prahy do Albánie – Tirana

664

O této nabídce

Zlevněné letenky z Prahy do Albánie ulovíte v nabídce nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Ta na trase svádí boj o zákazníky s konkurenčním Ryanairem, z čehož pochopitelně profitují cestovatelé. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Tirany (TIA) pořídíte od 664 Kč, např. v termínu od 15. do 22. května (na nejnižší ceny tradičně dostanou členové WDC, ostatní výletníci si pár stovek připlatí). Linka je dopravcem provozována 4× týdně (pondělí, středa, pátek a neděle).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Tiraně (TIA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Za zvážení určitě stojí také půjčení auťáku. Díky němu získáte maximální flexibilitu a poznávání (nejen) okolí hlavního města bude daleko jednodušší. Podívejte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Týdenní pronájem malého vozu vyjde na cca 3 500 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Albánie, do Tirany za 664 Kč

Jarní letenky z Prahy do Albánie – Tirana


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tirana (TIA)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)