Jarní letenky z Pardubic na španělské pobřeží Costa Brava
18.2.2024

Jarní letenky z Pardubic na španělské pobřeží Costa Brava

od 1 311

O této nabídce

Již na konci letošního března spustí Ryanair provoz další linky z Pardubic (PED) na Pyrenejský poloostrov. Nové spojení z východních Čech bude směrovat do Girony (GRO), která je díky své blízkosti Barceloně považována za tamější sekundární letiště. Podrobné detaily o nové atraktivní lince jsme již dříve shrnuli v našem magazínu. Katalánská metropole ale není jediným cílem, kam lze z Girony zamířit. Najděte zázemí v jednom z menších měst na vyhlášeném pobřeží Costa Brava, odkud budete podnikat výlety do širého okolí. Nejlevnější zpáteční letenky z Pardubic do Girony ulovíte v rezervačním systému aerolinky od 1 311 Kč. Za ceny nižší dvou tisícovek je ale k dispozici poměrně pestrá paleta termínů napříč dubnem a květnem.

Veškeré informace o letišti Barcelona – Girona (GRO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: duben & květen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 11. 4. za 1 667 Kč
  • 7. – 11. 4. za 1 849 Kč
  • 14. – 18. 4. za 1 311 Kč
  • 25. 4. – 2. 5. za 1 895 Kč
  • 12. – 16. 5. za 1 497 Kč
  • 19. – 23. 5. za 1 770 Kč
  • 26. – 30. 5. za 1 604 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí Katalánska, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během jarních měsíců vás pronájem malého vozu vyjde na cca tisícovku denně.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Pardubic do Girony za 1 311 Kč

Jarní letenky z Pardubic na španělské pobřeží Costa Brava


Bude se hodit

Letiště Barcelona-Girona (GRO)

Letiště Pardubice (PED)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)