Jarní letenky z Bratislavy na Sardinii za lákavé ceny
21.3.2024

Jarní letenky z Bratislavy na Sardinii za lákavé ceny

od 1 108

O této nabídce

Nechte se unést nádhernými plážemi a tyrkysovým mořem, kterými láká druhý největší ostrov Středozemního moře. Zpáteční letenky z Bratislavy na Sardinii za skvělé ceny nabízí opět irská nízkonákladovka Ryanair. Na termíny během dubna a května, kdy ve Středozemí panují příjemné teploty, ulovíte letenky od 1 108 Kč. Poznejte krásy ostrova Sardinie například v termínu od 12. do 18. dubna. Cílovým leteckým přístavem pro vás bude město Alghero (AHO) ležící na západním pobřeží ostrova.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm. Pokud si s sebou na Sardinii chcete vzít větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 214 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 423 Kč v jednom směru.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: duben a květen 2024
 • Termíny:
  • 5. 4. – 11. 4. (pá – čt) za 1 154 Kč
  • 12. 4. – 18. 4. (pá – čt) za 1 108 Kč
  • 18. 4. – 26. 4. (čt – pá) za 1 139 Kč
  • 21. 4. – 26. 4. (ne – pá) za 1 139 Kč
  • 24. 4. – 2. 5. (st – čt) za 1 330 Kč – využijte státní svátek
  • 10. 5. – 17. 5. (pá – pá) za 1 288 Kč
  • 17. 5. – 22. 5. (pá – st) za 1 581 Kč
  • a další…

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Nádherné pláže a tyrkysové moře – to je Sardinie

Skaliska, jak kdyby rozervaná, prudce klesající do třpytivých vod, střídaná jemným pískem sluncem políbených pláží a barevnými fasádami malebných vesniček. Smaragdové pobřeží je vyhlášené svým naprosto průzračným mořem tyrkysového odstínu, pláž Spiaggia Rosa na sousedícím ostrůvku Budelli je zase pastelově růžová. Vnitrozemí se vlní pod vahou panenské přírody a tisíciletých památek. Navíc láska prochází žaludkem a Sardínii pro její pochoutky prostě nelze nemilovat. Z mléka na zelených kopcích se pasoucích ovcí se tam vyrábí lahodný sýr pecorino, pečené selátko su porceddu je tak šťavnaté že jen při tom pomyšlení se sbíhají sliny a do místních sladkostí se přidávají voňavé mandle.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si super káru a objeďte ostrov po vlastní ose. Před odletem se mrkněte do naší autopůjčovny, kde najdete širokou nabídku vozů od 383 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Všemi milovaná Itálie má své brány dokořán a při vstupu nevyžaduje žádnou zbytečnou byrokracii – očkování i negativní testy můžete nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Bratislavy na Sardinii za 1 108 Kč
Jarní letenky z Bratislavy na Sardinii za lákavé ceny

Bude se hodit

Letiště Alghero (AHO)

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)