Jarní letenky na řecký ostrov Rhodos – v dubnu z Prahy
12.3.2024

Jarní letenky na řecký ostrov Rhodos – v dubnu z Prahy

1 548

O této nabídce

Zahajte letošní sezonu na řeckém ostrově Rhodos. V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair aktuálně ulovíte levné letenky do Řecka v dubnových termínech. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Rhodos (RHO) pořídíte od 1 548 Kč. Vybírat si můžete ze třech letů týdně (úterý, sobota a neděle), přičemž ty nejlevnější letenky jsou k dispozici na nedělních rotacích. Předsezónní období na největším z Dodekánských ostrovů ležících v Egejském moři bude vhodné spíše pro turistiku. Otužilejší jedinci ale zvládnou i koupačku – okolní vody jsou v dubnu vyhřáty na cca 18 °C.

Veškeré informace o letišti v Rhodos (RHO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: duben 2024
 • Termíny:
  • 2. – 7. 4. za 1 646 Kč
  • 7. – 14. 4. za 1 548 Kč
  • 9. – 14. 4. za 1 653 Kč
  • 9. – 16. 4. za 1 628 Kč
  • 14. – 21. 4. za 1 504 Kč
  • 21. – 28. 4. za 1 600 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás a rozličných zákoutí ostrova Rhodos bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V termínech před začátkem sezony můžete kalkulovat s týdenní cenou pronájmu kolem 1 500 Kč.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 1 548 Kč

Jarní letenky na řecký ostrov Rhodos – v dubnu z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Rhodos (RHO)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)