Jarní letenky do španělského Alicante z Prahy
29.9.2022

Jarní letenky do španělského Alicante z Prahy

1 998

O této nabídce

Stravte pár příjemných jarních dnů nebo týdnů na španělském pobřeží – ve vždy slunném a opojném Alicante. Zpáteční letenky do Alicante z Prahy na křídlech aerolinií Eurowings jsou teď v akci za ceny již od 1 998 Kč! V nabídce jsou termíny od března do května příštího roku, kdy můžete očekávat rozkvetlou a krásně zelenou krajinu, příjemné denní teploty a moře lákající první otužilce. Jsou to měsíce ideální pro poznávání památek a těch výtečných španělských restaurací. Poletíte?

S sebou na palubu letadla si můžete vzít malé příruční zavazadlo do rozměrů 40 × 30 × 25 cm. Přeprava většího příručního zavazadla podléhá poplatku od 10 EUR, se kterým zároveň získáváte i prioritní nástup na palubu letadla, přeprava odbaveného zavazadla pak podléhá poplatku od 25 EUR, dle hmotnosti zavazadla a vybraného letu.

Prosluněné Alicante zasypané množstvím památek

Alicante je prosluněnou dovolenkovou destinací s průzračným mořem a množstvím historických památek. Španělské slunce má sílu a jídlo podávané v místních kafeteriích se vyznačuje tak lahodnou chutí, že se vám ještě dlouho budou sbíhat sliny. Nenechte se ale zmýlit – Alicante není jen o relaxu a opíjení. V okolí se nachází tolik historických, kulturních i přírodních zajímavostí, které stojí za výlet! Plujte lodí na Tabarca Island – nejmenší obydlený ostrůvek Španělska. Pro milovníky památek je tu Murcía a Cartagena a jejich úchvatné hrady. Krápníkovou jeskyni Canelobre prosvěcují barvy, působí přímo magicky. V Alicante a okolí si zkrátka každý najde to své!

Podmínky pro cestování

Cestování do Španělska

Pro cestování do Španělska není nutné dokládat žádné certifikáty potvrzující bezinfekčnost na COVID-19. Aktuální informace a užitečné odkazy naleznete na naší stránce Koronavirus ve Španělsku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Alicante

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Alicante

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Alicante

Udělejte si roadtrip Španělskem a toulejte se jeho zákoutími – vytvoříte si vzpomínky na celý život. Nejvýhodnější ceny pronájmu auta naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky do Alicante z Prahy

Jarní letenky do španělského Alicante z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)