Jarní Japonsko: z Budapešti do Tokia s odbaveným zavazadlem
13.11.2023

Jarní Japonsko: z Budapešti do Tokia s odbaveným zavazadlem

11 907

O této nabídce

Japonsko prostě musíte zažít na vlastní kůži – pulzující velkoměsta, panenská příroda a naprosto odlišná kultura. S letenkami do Japonska za super cenu přichází aerolinka EgyptAir. Díky ní si zaletíte z Budapešti do Tokia s odbaveným zavazadlem za 11 907 Kč. Termíny jsou k mání od dubna do června příštího roku. Po cestě vás čeká jeden přestup v egyptské Káhiře (CAI) a cílovým přístavem pro vás bude letiště Narita. Poznejte krásy země vycházejícího slunce například v termínu od 4. do 17. května, kdy i využijete jeden květnový státní svátek.

Nevíte jak do Budapešti? Letecké přískoky snadno najdete v našem vyhledávači, další možností je vlak nebo autobusy společností RegioJet a Flixbus.

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg, kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů se bude podávat občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Nejen za kvetoucími sakurami

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Při vstupu do Japonska se již nemusíte prokazovat očkováním nebo negativním testem. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Náhled letenky z Budapešti do Japonska za 11 907 Kč
Jarní Japonsko: z Budapešti do Tokia s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Káhira (CAI)

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)