Jarní Japonsko: Fukuoka na ostrově Kjúšú z Vídně
17.4.2024

Jarní Japonsko: Fukuoka na ostrově Kjúšú z Vídně

13 167

O této nabídce

Zažijte atmosféru jarního Japonska, na kterou nikdy nezapomenete. Aerolinka Air China nás v poslední době těší letenkami za skvělé ceny do východní a jihovýchodní Asie. Tentokrát se na jejích křídlech vydáme na japonský ostrov Kjúšú – do města Fukuoka z Vídně. Termíny během dubna a května pořídíte za 13 167 Kč i se dvěma odbavenými bágly. Navštivte Japonsko například v termínu od 2. do 16. května. Po cestě vás čeká jeden přestup v čínském Pekingu.

V ceně letenky máte přepravu hned dvou odbavených zavazadel do 23 kg. Na palubu čínské aerolinky si vezmete klasický příručák o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během letů na vás bude čekat teplé občerstvení a široká nabídka nápojů.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Na jarní Japonsko nikdy nezapomenete

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska a přestup v Číně

Pro cestu do Japonska se nemusíte zatěžovat žádnou zbytečnou byrokracií, vystačíte si s platným pasem. Více se dočtete v našem průvodci.

Ani kvůli přestupu v Číně si nemusíte dělat hlavu. Pokud se budete chtít během přestupu podívat do Pekingu, dostanete tranzitní víza zdarma. Více informací najdete na naší stránce.

Náhled letenky z Vídně do Fukuoky za 13 167 Kč
Jarní Japonsko: Fukuoka na ostrově Kjúšú z Vídně

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)