Jarní Chorvatsko: z Vídně do Splitu
18.1.2024

Jarní Chorvatsko: z Vídně do Splitu

od 494

O této nabídce

Návštěva Chorvatska je povinnost, který by měl splnit každý Čech. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky z Vídně do chorvatského Splitu za pár korun. Jarní letenky pořídíte od 494 Kč, a to například v termínu od 3. do 10. dubna. Další termíny nejen na prodloužené víkendy nebo přes státní svátky pořídíte od dubna do června, kdy už v Chorvatsku panují příjemné letní teploty. Tak na co ještě čekáte?

Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

S sebou do Chorvatska si zdarma vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší příručák si přikoupíte v rámci služby Priority od 738 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 815 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Jarní Split vás nadchne

Splitská riviéra se táhne členitým chorvatským pobřežím. Pláže Jadranského moře jsou tu lemovány vůní borovic, ale i výbornými restauranty, kavárnami a obchůdky. Samotný Split pak vábí turisty na bohatou kulturu a historii, Diokleciánův palác se svými mramorovými sloupy a k nebi se tyčící zvonicí vás naprosto uchvátí. Trajektem obeplujte dalmátské ostrovy, slunný Hvar kvete levandulemi a ostrov Korčula se schovává za vysokými hradbami. Vydejte se také na celodenní výlet za proslulými Plitvickými jezery, bez kochání se krásou této kaskády průzračných jezírek nemůže být návštěva Chorvatska kompletní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a vyjdete se na průzkum okolí Splitu. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 185 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Oblíbené Chorvatsko je dostupné zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Vídně do Splitu za 494 Kč

Jarní Chorvatsko: z Vídně do Splitu


Bude se hodit

Letiště Split (SPU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)