Jarní Chorvatsko: z Prahy do Zadaru
27.1.2022

Jarní Chorvatsko: z Prahy do Zadaru

762

O této nabídce

S příchodem letního letového řádu v závěru března obnoví Ryanair mnoho sezonních linek. Jednou takovou je také trasa z Prahy do Zadaru. Vyrazte díky levným letenkám objevovat krásy severní Dalmácie během jarních měsíců, kdy se v oblasti rozhodně nebudete mačkat s davy dalších cestovatelů. Aktuálně nejlevnější letenky z Prahy do Zadaru ulovíte v rezervačním systému dopravce v termínu od 31. března do 7. dubna, a to za pěknou cenu 762 Kč.

Linka z Prahy do Zadaru začne být znovu obsluhována od 29. března a počítá se třemi rotacemi týdně. Létat se bude vždy v úterý, čtvrtek a sobotu.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. ledna 2022 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Cestovatelé jsou nově znovu zproštěni poplatku za změnu letenky (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více obnovení vstřícné změnové politiky aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Před cestou do Chorvatska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Chorvatsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do jarního Chorvatska

Navštivte Zadar – divokého koně Severní Dalmácie, jemuž hlasitě zazvoní kopyta, až s vámi projede Pevninskou branou strážící město, se kterým procváláte hlubokou historií během návštěvy Městské věže na Národním náměstí, kostela svatého Donáta z 9. století, trojlodní katedrály a mnoha dalších antických a renesančních památek. Prokličkuje přístavem mezi obrovskými výletními loděmi, mohutně zařehtá, před branami Muzea antického skla, plného netradičních archeologických nálezů. Tryskem oběhne všech pět studní na náměstí Trg Pet bunara a nakonec vás vezme na místa, kde uvidíte nezapomenutelnou světelnou instalaci Pozdrav slunci a uslyšíte unikátní koncert Mořských varhan! Nesnažte se jej zkrotit, jen si tu divokou jízdu pořádně vychutnejte!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 762 Kč

Jarní Chorvatsko: z Prahy do Zadaru


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)