Jarní Chorvatsko: z Katovic do Splitu
8.12.2023

Jarní Chorvatsko: z Katovic do Splitu

od 674

O této nabídce

Naplánujte si už teď dovolenou na jarní měsíce. Skvělou destinací je Střední Dalmácie v Chorvatsku, kterou si zamilujete. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky z polských Katovic do Splitu. Pořídíte je od 674 Kč především na termíny v dubnu, za sympatické ceny ulovíte i několik termínů v květnu a červnu. Klasicky u Wizz Airu platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete aspoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Vyrazte do oblíbeného Chorvatska například v termínu od 7. do 11. dubna.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho od 663 Kč v jednom směru v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 949 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Užijte si jaro v Chorvatsku

Splitská riviéra se táhne členitým chorvatským pobřežím. Pláže Jadranského moře jsou tu lemovány vůní borovic, ale i výbornými restauranty, kavárnami a obchůdky. Samotný Split pak vábí turisty na bohatou kulturu a historii, Diokleciánův palác se svými mramorovými sloupy a k nebi se tyčící zvonicí vás naprosto uchvátí. Trajektem obeplujte dalmátské ostrovy, slunný Hvar kvete levandulemi a ostrov Korčula se schovává za vysokými hradbami. Vydejte se také na celodenní výlet za proslulými Plitvickými jezery, bez kochání se krásou této kaskády průzračných jezírek nemůže být návštěva Chorvatska kompletní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezůstávejte jen ve Splitu, ale prozkoumejte i jeho okolí. K tomu se vám určitě bude hodit půjčené auto, které najdete v naší autopůjčovně. Perfektní kára vás vyjde od 318 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Dovolenou na Jadranu si užijete zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Katovic do Splitu za 674 Kč
Jarní Chorvatsko: z Katovic do Splitu

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Split (SPU)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)