Jarní Černá Hora: do Podgoricy z Vídně
28.12.2023

Jarní Černá Hora: do Podgoricy z Vídně

od 739

O této nabídce

S příchodem letního letového řádu opět rozlétá aerolinka Wizz Air linku do černohorské Podgoricy z Vídně. A vy buďte mezi prvními, kdo uloví letenky do Černé Hory za fajn cenu, která začíná na 739 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Termíny pořídíte po celý duben a několik také v květnu a červnu. Co třeba odlet 11. a návrat 18. dubna?

Zdarma si do Černé Hory vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 033 Kč v jednom směru. Za stejný příplatek vás jednosměrně vyjde i odbavené zavazadlo do 10 kg.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Láká vás dobrodružství? Prozkoumejte Černou Horu křížem krážem. Půjčte si auto v naší autopůjčovně, kde vás perfektní kára vyjde od 282 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Černé Hory

Do Černé Hory se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Černé Hoře“.

Náhled letenky z Vídně do Podgoricy za 739 Kč
Jarní Černá Hora: do Podgoricy z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)