Jarní Bulharsko: z Vídně do Burgasu
22.12.2023

Jarní Bulharsko: z Vídně do Burgasu

od 981

O této nabídce

Aerolinka Wizz Air sice ukončila letecké spojení z Prahy na bulharské pobřeží Černého moře, to ale neplatí pro naše sousedy. Jarní Bulharsko si užijete na letech z Vídně do Burgasu, kdy letenky pořídíte od 981 Kč na týdenní pobyty i prodloužené víkendy. Za tuto cenu pořídíte například termín od 1. do 8. dubna a další termíny jsou k mání v dubnu a květnu příštího roku.

U Wizz Airu opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete ve dvou nebo plánujete létat s touto aerolinkou častěji, doporučujeme zakoupení členství.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 028 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 734 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za poznáním bulharského pobřeží

Leží obklopen Burgaským, Atanasovským a Mandrenským jezerem, má Zagorku a Ropotamo a mnoho dalších důvodů k návštěvě. Uprostřed Burgasu na náměstí Trojkata postává katedrála Cyrila a Metoděje – nejúchvatnější stavba Bulharska. V lesoparku Rosenec to voní po cedrech a sekvojích. Přístav je jako stvořený k nekonečnému toulání. Moře průzračné, pláže v barvě sůl/pepř. Hladovým servíruje ryby na rožni se šopákem se sýrem sirene. K tomu Zagorku – místní pivko. Historii odhaluje v archeologickém muzeu, kulturně žije na ulici mezi umělci nejrůznějších dovedností. Odpočinek vám dopřeje v horách Strandža na břehu řeky Ropotamo poseté lekníny. Že už máte důvodné podezření, že se bez Burgasu neobejdete?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a vydejte se za brány Burgasu. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné vyjde od 191 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Bulharska

Cesty do Bulharska jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Náhled letenky z Vídně do Burgasu od 981 Kč
Jarní Bulharsko: z Vídně do Burgasu


Bude se hodit

Letiště Burgas (BOJ)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)