Jarní Apulie: z Prahy do italského Bari
10.5.2024

Jarní Apulie: z Prahy do italského Bari

od 921

O této nabídce

Využij levných letenek od letecké společnosti Ryanair a zaleť si do italského regionu Apulie ležící na jihu Apeninského poloostrova. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Bari (BRI) v rezervačním systému dopravce ulovíš od 921 Kč, a to např. v last-minute termínu od 14. do 21. května. Ceny dalších letenek během druhé poloviny května a následně v červnu pořídíš za ceny pohybující se v rozmezí 1 a 2 tisíc Kč. Ryanair na lince létá 4× týdně (pondělí, středa, pátek a neděle). Okolní vody Jaderského moře nabídnou příjemnou a osvěžující koupačku (teplota vody se již pohybuje nad 20°C).

Veškeré informace o letišti v Bari (BRI), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervuje: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: květen & červen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 14. – 21. 5. za 921 Kč
  • 22. – 28. 5. za 1 260 Kč
  • 12. – 17. 6. za 1 089 Kč
  • 19. – 24. 6. za 1 585 Kč
  • 26. 6. – 1. 7. za 1 648 Kč

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáš nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkni se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V jarních měsících počítej s cenou pronájmu malého vozu kolem 3 tisíc Kč / týden.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 921 Kč

Jarní Apulie: z Prahy do italského Bari


Bude se hodit

Letiště Bari (BRI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)