JAR: do Kapského Města z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel
17.5.2023

JAR: do Kapského Města z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel

13 229

O této nabídce

S letenkami za skvělou cenu na úplný jih Afriky přichází opět aerolinka Turkish Airlines. Ta nabízí zpáteční letenky do Kapského Města z Prahy za 13 229 Kč. Termínů je k dispozici víc než dost od ledna do března příštího roku. Prozkoumejte tento tajuplný kus naší planety například od 16. do 28. ledna. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (IST). Není na co čekat, neboť akce Turkish Airlines končí již zítra.

Více než štědrá zavazadlová politika dopravce vám umožní vzít si rovnou 2 kusy odbaveného zavazadla. Dále si s sebou na palubu vezmete větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a jednu osobní věc (malý batoh či kabelku). Během letů bude podáváno teplé občerstvení a široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel, příruční zavazadlo a osobní věc
  • Dostupnost: leden – březen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do JAR

Vstup do Jihoafrické republiky je zcela bez omezení, nemusíte se tedy prokazovat negativním testem, očkováním nebo vstupním formulářem. Aktuální informace a opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v JAR“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Dobrodružná Jihoafrická republika

Nad nesmírně krásným Kapským městem bdí ta proslulá Stolová hora a o něco níže vody dvou oceánů omývají obnažené pobřeží. Tohle je místo, kde je naprosto všechno, co potřebujete, kde prostě musíte být. Jeďte si doplnit životní optimismus na mys Dobré naděje, kde vzduchem voní dálky a rozeklané útesy strmě klesají do třpytivého moře. Pozdravte roztomilé tučňáky kousek od Simon’s Townu nebo zadržte dech a potopte se pod hladinu, tváří v tvář obávanému „velkému bílému“ (nebojte, budete chránění klecí). Pokud plánujete cestu až na daleký severovýchod země, nezapomeňte navštívit nekonečné pláže Durbanu, tajemné Duhové hory a divokou africkou zvěř Krugerova parku.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kapského Města za 13 229 Kč
JAR: do Kapského Města z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)