Japonsko: z Vídně za lyžovačkou do Sappora vč. odbavených zavazadel
8.1.2024

Japonsko: z Vídně za lyžovačkou do Sappora vč. odbavených zavazadel

14 581

O této nabídce

Máme tu pro vás raritní záležitost aneb akční letenky do japonského Sappora. Levné letenky do Japonska můžeme v posledních měsících obecně považovat za nedostatkové zboží. O atraktivních letenkách na nejsevernější z japonských ostrovů, Hokkaidó, již vůbec nemluvě! V aktuální nabídce letecké společnosti Air China ale máte možnost ulovit zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Sappora (CTS) za skvělé ceny začínající na 14 581 Kč. Základní tarif navíc obsahuje bezplatnou přepravu hned dvou kusů odbavených zavazadel – místo jednoho z nich odbavíte lyžařské / snowboardové vybavení. Routing v obou směrech zahrnuje přestup v čínském Pekingu, kde ale zůstanete v tranzitním prostoru na letišti a nepotřebujete žádná víza.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Cestování do Japonska je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Náhled letenky z Vídně do Sappora za 14 581 Kč

Japonsko: z Vídně za lyžovačkou do Sappora vč. odbavených zavazadel


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)