Japonsko: jarní letenky z Vídně do Ósaky a Nagoji
17.1.2024

Japonsko: jarní letenky z Vídně do Ósaky a Nagoji

13 994

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti Air China ulovíte také zlevněné letenky do Japonska. V minulém týdnu jsme vás upozorňovali na akční letenky do Sappora na nejsevernějším z ostrovů (Hokkaidó). Vypravit se ale můžete také největší z japonských ostrovů, Honšú, a to do Ósaky (KIX) nebo Nagoji (NGO). Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do obou zmiňovaných měst pořídíte za ceny od 13 994 Kč.

Základní tarify čínského dopravce u letenek do Japonska obsahují bezplatnou přepravu hned dvou kusů odbavených zavazadel. Routing v obou směrech zahrnuje přestup v čínském Pekingu (PEK). A co termíny? Letenky jsou dostupné během ideálního období pro cestování do východní Asie, jarních měsíců. Přehledně shrnuté je tradičně naleznete v našich kalendářích níže.

V případě přestupu delšího 4 hodin, máte v Pekingu nárok na bezplatný vstup do letištního salónku. Pokud je váš přestup delší než 8 hodin, získáte nárok na využití tranzitního hotelu (taktéž zdarma). Vždy lze čerpat pouze jednu z možností. O benefit zažádáte přímo na webových stránkách aerolinky po nákupu letenky. Vytvoříte si účet, přihlásíte se ke své rezervaci a v záložce „Booking Management“ zvolíte „Special Assistance“/“Special Service Reservation“).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Cestování do Japonska je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Náhled letenky z Vídně do Nagoje za 13 994 Kč
Japonsko: jarní letenky z Vídně do Ósaky a Nagoji

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)