Izrael: z Prahy do Tel Avivu v mnoha termínech
11.10.2022

Izrael: z Prahy do Tel Avivu v mnoha termínech

3 546

O této nabídce

Izrael v minulých dnech ještě více usnadnil podmínky pro cestovatele, když zrušil povinnost vyplňovat příjezdový formulář. Vyplatí se proto poukázat na levné letenky do Tel Avivu z dílny spřátelených aerolinek – Austrian Airlines, Lufthansa a Swiss International Air Lines. V jejich nabídce totiž ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Tel Avivu za velmi hezkou cenu 3 546 Kč. Na Blízký východ se můžete vydat téměř po celý rok, neboť akční letenky jsou dostupné od listopadu až do června napříč všemi měsíci (dražší jsou pouze v dubnu kvůli velikonočním svátkům).

Routing zahrnuje jeden přestup v obou směrech – v závislosti na dopravci v Mnichově, Curychu nebo Vídni. Základní tarif „Economy Light“ vám zaručuje bezplatnou přepravu klasického příručního zavazadla. Preferujete-li cestovat se zavazadlem odbaveným, letenky ve vyšším tarifu „Economy Basic“ jsou dražší o cca 15 stokorun v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesta do Izraele

Od 9. října již není před cestou do Izraele potřeba vyplňovat ani příjezdový formulář, který byl poslední „COVIDovou byrokracií“. Cestovatelé by ale neměli zapomenout na sjednání cestovního pojištění. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do Izraele, do Tel Avivu

Svatá země, domov mnoha kultur a náboženství, moře, kde se neponoříte a trhy, kde musíte smlouvat. Izrael to má všechno, historii, atmosféru i přírodní bohatství. Nekončící bělostné pláže kontrastují se zlatými kopci pouštní krajiny ve vnitrozemí. Jeruzalém je nesmírně důležitý pro křesťany, ortodoxní židy i muslimky zahalené v hidžábech, všechny ty náboženství tu mírumilovně soužijí bok po boku. Zlatá kupole svatého Skalního dómu odráží sluneční paprsky a zaplavuje tak světlem celé Staré město a slavná Zeď nářků vám splní i ty nejtajnější z vašich přání.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Tel Avivu za 3 546 Kč

Izrael: z Prahy do Tel Avivu v mnoha termínech


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Austrian Airlines

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)