Izrael – Tel Aviv z Vídně nejen na prodloužený víkend
27.2.2020

Izrael – Tel Aviv z Vídně nejen na prodloužený víkend

885

O této nabídce

S koncem platnosti zimního letového řádu přijdeme na několik měsíců o finančně atraktivní letecká spojení do jihoizraelského Eilatu. Nicméně konec levných letenek do Izraele to rozhodně neznamená. Pokud máte v dojezdové vzdálenosti letiště ve Vídni, můžete se stále těšit na akční letenky odtamtud do druhého největšího izraelského města, Tel Avivu. Na přímé lince Vídeň – Tel Aviv jsme svědky konkurenčního souboje Wizz Airu, Laudy, Austrianu a společnosti El Al. Z této skutečnosti pak samozřejmě těží všichni cestující.

Aktuálně nejlevnější letenky nabízí prvně jmenovaný dopravce. Levných termínů od března do června je na výběr požehnaný počet. Velmi lákavě vypadá například ten od 8. do 11. května za 885 Kč, kdy k výletu na prodloužený víkend využijeme pátečního státního svátku. Jak je u Wizz Airu zvykem, tak na nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Pokud však do Tel Avivu poletíte alespoň ve dvojici, pak se vám nákup tohoto členství vyplatí již při prvním letu a následně můžete výhodnějších cen využívat po celý rok.

Tel Aviv

Tel Aviv, doslova “pahorek jara”, je mladou a pulzující metropolí, ozdobou svaté země Izrael. Jeho obyvatelé jsou obrovsky přátelští, nad rozpálenými plážemi je cítit slaný mořský vzduch a silný příboj nabízí ideální podmínky k surfování. Ulicemi Tel Avivu voní falafel, pečené batáty a grilovaná zelenina a na ten nejlepší hummus zajděde do proslulého Abu Hassan. K městu připadá i starobylá Jaffa se svými křivolakými uličkami a 4000 let starým přístavem. Navečer pak v centru mezi mrakodrapy pulzuje noční život, zkuste kluby jako The Block nebo Bootleg.

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinkyWizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: březen – červen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 13. – 17. 3. za 885 Kč (bez WDC za 1 391 Kč)
  • 24. – 27. 4. za 885 Kč ( bez WDC za 1 391 Kč)
  • 8. – 11. 5. za 885 Kč (bez WDC za 1 391 Kč)
  • 23. – 25. 5. za 885 Kč (bez WDC za 1 391 Kč)
  • 6. – 8. 6. za 885 Kč (bez WDC za 1 391 Kč)

Ubytování

Tel Aviv se z pohledu cestovatelů řadí mezi ty lehce dražší destinace. Nejinak je tomu i v kategorii „ubytování“. Pohodové zázemí vás poskytne tento pěkný apartmán za 1 159 Kč/os./noc anebo tento moderní The Spot Hostel za 1 302 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně.

Další nabídky ubytovacích služeb na vás čekají na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Náhled letenky z Vídně do Tel Avivu za 885 Kč

Izrael - Tel Aviv z Vídně nejen na prodloužený víkend

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)