Izrael: do Tel Avivu z Vídně po celé jaro
17.3.2023

Izrael: do Tel Avivu z Vídně po celé jaro

od 1 788

O této nabídce

Láká vás Tel Aviv a jeho historická aura, která se prolíná s moderními mrakodrapy? Nyní se můžete vydat do Tel Avivu z Vídně na křídlech Ryanairu nebo Wizz Airu od 1 788 Kč. Příkladovým termínem může být odlet 14. a návrat 17. června a krásné termíny jsou i na prodloužené víkendy od pátku do pondělí. K mání jsou termíny po celé jaro – tedy od dubna do června. Letenky si můžete poskládat i tak, že v Izraeli strávíte více dní, které můžete využít k poznávání dalších zákoutí Svaté země.

Pokud vyletíte na křídlech Ryanairu, můžete si s sebou vzít jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si můžete přikoupit od 503 Kč a odbavené zavazadlo o hmotnosti do 20 kg vás vyjde od 933 Kč za jeden směr.

V ceně letenky u Wizz Airu máte zdarma příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si připraví příplatek od 804 Kč (v jednom směru) za službu Wizz Priority, kde máte větší příruční zavazadlo s rozměry 55 × 40 × 23 cm. Odbavené zavazadlo do 10 kg stojí od 1 100 Kč u jednosměrné letenky.

Cestujete-li ve dvou či létáte častěji se společností Wizz Air, zvažte členství ve Wizz Discount Clubu. Zpáteční letenka do Tel Avivu vás pak vyjde o 479 Kč levněji.

Podmínky pro cestování

Cesty do Izraele

Pro cesty do Izraele nepotřebujete očkování ani negativní test. Musíte však mít pojištění, které kryje léčebné výlohy spojené s onemocněním COVID-19. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Historický a zároveň moderní Tel Aviv

Tel Aviv, doslova “pahorek jara”, je mladou a pulzující metropolí, ozdobou svaté země Izrael. Jeho obyvatelé jsou obrovsky přátelští, nad rozpálenými plážemi je cítit slaný mořský vzduch a silný příboj nabízí ideální podmínky k surfování. Ulicemi Tel Avivu voní falafel, pečené batáty a grilovaná zelenina a na ten nejlepší hummus zajděde do proslulého Abu Hassan. K městu připadá i starobylá Jaffa se svými křivolakými uličkami a 4000 let starým přístavem. Navečer pak v centru mezi mrakodrapy pulzuje noční život, zkuste kluby jako The Block nebo Bootleg.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pro cestování po Izraeli se vám bude hodit půjčené auto. Všechny dostupné automobily naleznete v naší autopůjčovně. Menší auto vás v červnu vyjde na 1 360 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Tel Avivu za 1 788 Kč
Izrael: do Tel Avivu z Vídně po celé jaro

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)