Italská Pescara z Prahy během letních prázdnin
16.7.2021

Italská Pescara z Prahy během letních prázdnin

806

O této nabídce

Prázdninové letenky jsou i letos k dostání za výrazně atraktivnějších cen, než tomu bylo zvykem v dřívějších letech. Jednou z destinací, kam si můžete na konci července nebo téměř kdykoliv během srpna zaletět z Prahy za velmi sympatické ceny, je také italské města Pescara ležící na pobřeží Jaderského moře. Nejlevnější zpáteční letenky do města Pescara pořídíte z Prahy za 806 Kč, přičemž v podobné cenové hladině naleznete v rezervačním systému aerolinky Ryanairu daleko více letních termínů. Na výběr máte z týdenních „turnusů“ nebo ideálních prodloužených víkendů (od pátku do pondělí) – je to jen na vás.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

 • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem) ne starší 48 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je zařazena do zelené kategorie.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec & srpen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 28. 7. – 2. 8. za 818 Kč
  • 6. – 13. 8. za 894 Kč
  • 13. – 20. 8. za 806 Kč
  • 20. – 23. 8. za 894 Kč  (prodloužený víkend)
  • 27. – 30. 8. za  1 006 Kč (prodloužený víkend)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Pescaře nebo jejím okolí se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rozhodně vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním dopravním prostředkem pro poznávání krás provincie Abruzzo je vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Jenom ty ceny nejsou v letní sezoně nejnižší – je třeba počítat s částkou kolem 13 stovek Kč za den.

Náhled letenky z Prahy do Pescary za 806 Kč

Italská Pescara z Prahy během letních prázdnin


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)