Italská Lombardie: z Brna do Bergama po celé léto
28.4.2023

Italská Lombardie: z Brna do Bergama po celé léto

714

O této nabídce

Lombardie je jednou z nejkrásnějších oblastí, jaké Itálie nabízí. Letenky na obnovené lince z Brna do Bergama ulovíte u aerolinky Ryanair od 714 Kč. Termíny za pár stovek jsou dostupné od května do srpna, tedy i po celé letní prázdniny včetně státních svátků. Rotace probíhají vždy v pondělí a pátek, což svádí k plánu na prodloužený víkend v Miláně či vícedenní návštěvě Alp a oblíbených ledovcových jezer. Příkladový termín za tuto cenovku je odlet 29. května a návrat 2. června. 

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si přikoupíte od 141 Kč v jednom směru v rámci služby Priority a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 385 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Itálii již můžete navštívit bez nutnosti předkládat očkovací certifikát, testy či vstupní formulář. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Lombardie – pulzující velkoměsta, mohutné Alpy a nádherná jezera

Mezi skalnatými kopci a středověkými městečky na severu Itálie, pod stíny palem a olivovníků, je rozlité průzračné jezero Lago di Garda. Mezitím co na přilehlých stráních dozrává víno a šťavnaté citrusy, tahle úchvatná lokalita nabízí svým návštěvníkům na co si jen vzpomenou. Voda vábí ke koupání i windsurfingu a táhlé pláže k odpočinku, hory volají turisty a horolezce. Nesmírně nádherná zvlněná krajina je mekkou cyklistů a nebem létají paraglidisti. To vše jak kdyby kropené rozkošnými rybářskými vesničkami, přehlídkou hradů a dávných zřícenin, románskými městy s malebnými uličkami a vynikajícím italským jídlem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Brna do Bergama za 714 Kč
Italská Lombardie: z Brna do Bergama po celé léto

Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Milán Bergamo (BGY)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)