Italská Kampánie: z Prahy do Neapole během jarních měsíců
14.2.2023

Italská Kampánie: z Prahy do Neapole během jarních měsíců

od 880

O této nabídce

V dnešní „Valentýnské promo akci“ maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte např. zlevněné letenky z Prahy do Neapole. Zatímco v předchozích letech nebyl problém pořídit zpáteční letenky na jih Apeninského poloostrova za tisícovku nebo i méně, letošní ceny naznačují nový standard. Jakékoliv letenky z Prahy do Neapole za ceny nižší dvou tisíc korun lze označit za slušný úlovek. Prolustrovali jsme rezervační systém dopravce a takových termínů nalezli hned několik. Nejlevnější letenky z Prahy do Neapole pořídíte uprostřed května, od 18. do 25. máje, dokonce za 880 Kč (cena platná pro členy WDC – ostatní cestovatelé zaplatí 1 291 Kč).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do italské Kampánie

Kampánie je jedním z nejkrásnějších italských regionů, a to pro svou historickou architekturu, umění, krajinu i gastronomii. To samotné spojení výborného italského jídla s pohledem na dramatický Vesuv prostě nemá konkurenci. K tomu si přidejte sklenku plného červeného Taurasi, prohlídku proslulých antických Pompejí a výlet po pitoreskním Amalfitánském pobřeží, a dokonalá dovolená je na světě. Doporučujeme navštívit také Neapolskou katedrálu, přímořská městečka Salerno a Positano strmě se svažující až k hladině Tyrhénského moře, královský palác se zahradami Caserta hravě konkurující tomu ve francouzském Versailles a samozřejmě ochutnat špagety s mušlemi alle vongole a čerstvou rybu vařenou s rajčaty pesce all’acqua pazza nebo lahodné risotto alla pescatora.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Neapole za 880 Kč

Italská Kampánie: z Prahy do Neapole během jarních měsíců


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)