Italská Kampánie: Neapol z Vídně
20.5.2021

Italská Kampánie: Neapol z Vídně

897

O této nabídce

Nevybrali jste si z nabídky levných letenek do Itálie ve včerejší parádní akci Ryanairu? Pak by vás mohl zaujmout náš dnešní tip na levné letenky do Neapole. Zpáteční letenky na trase Vídeň – Neapol pořídíte v červnovém termínu za skvělou cenu 897 Kč. Další termíny během letních měsíců jsou dostupné za ceny oscilující kolem 15 stokorun. Italská Kampánie je rozhodně skvělou volbou: historická Neapol, sopka Vesuv, antické město Pompeje zasypané popelem, ostrovy Ischia či Capri atd.. Levné letenky z Vídně jsou nejlepší volbou, jak si v létě zaletět do Neapole. Přímé letecké spojení z Prahy, dříve nabízené easyJetem, totiž v letních plánech dopravce nefiguruje a s jeho obnovením se počítá až od září (zde jsme ovšem spíše skeptičtí a domníváme se, že letos linka v provozu nebude vůbec).

PS: Pokud vám nevyhovují rotace Ryanairu v úterý a sobotu, můžete se podívat také na nabídku Wizz Airu. Ten na trase Vídeň – Neapol bude létat ve středu a neděli.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám nově postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Itálie se v současné době nalézá v červené kategorii. Její pozice se ovšem do letních měsíců může změnit – doufejme, že jen k lepšímu. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, netýká se vás po návratu testování ani karanténa (za předpokladu, že se Itálie nepropadne do „tmavě červené“ kategorie zemí).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 8. – 15. 6. za 897 Kč
  • 22. – 29. 6. za 1 151 Kč
  • 8. – 15. 7. za 1 605 Kč
  • 29. 7. – 5. 8. za 1 452 Kč
  • 12. – 19. 8. za 1 605 Kč
  • 2. – 9. 9. za 1 427 Kč

Proč do Neapole?

Vidět Neapol a zemřít. A opravdu, jestli za to nějaké město stojí, tak právě vášnivá a nespoutaná Neapol. Leží pod sopkou Vesuv, stíněná slávou Říma a Florencie, sama toho má tolik co nabídnout. Je Itálií bez přetvářky, plná hluku, davů, pokřikování a barevného prádla pověšeného jentak mezi domy přes ulici. Line se jí vůně její výtečné pizzy, vždyť odtud tohle skvělé jídlo pochází. Poznejte neapolskou historii, toulejte se městem a hlavní třídou Via Tribunali, snad na každém rohu stojí muzeum, galerie plná umění nebo malebné náměstí. A co teprve ty královské paláce a hrady!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Neapoli i kdekoliv jinde na území Itálie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Neapole za 897 Kč

Italská Kampánie: Neapol z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)