Italská Kalábrie: z Vídně do Lamezia Terme
21.4.2023

Italská Kalábrie: z Vídně do Lamezia Terme

od 997

O této nabídce

Čím více se bude blížit letošní léto, tím méně bude v nabídce letenek za stokorunové částky. Za slunečními paprsky se můžete vydat tradičně na Apeninský poloostrov. V rámci tohoto tipu vás upozorníme na levné letenky do italského regionu Kalábrie. Zpáteční letenky z Vídně do Lamezia Terme ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair od 997 Kč. Za ceny do 15 stokorun lze pořídit letenky ve vybraných termínech od dubna do června. Letenky k Tyrhénskému moři za sympatické ceny jsou dostupné klidně již na zítřek!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

V Kalábrii se vám určitě bude hodit „vlastní auťák“. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V jarních měsících není problém si pronajmout vůz za cca 1 000 Kč / den.

Náhled letenky z Vídně do Lamezia Terme za 997 Kč

Italská Kalábrie: z Vídně do Lamezia Terme


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)