Italská Apulie z Prahy: podzimní letenky do Bari
2.8.2022

Italská Apulie z Prahy: podzimní letenky do Bari

676

O této nabídce

Dnešní drobná promo akce Wizz Airu na letenky do Bari a Neapole nepatrně zlevní podzimní výlet do Itálie (v rámci hesla „korunka ke korunce“). V rezervačním systému aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Bari za 676 Kč, což je cena na niž dostanou členové WDC (nečlenové za ně zaplatí 1 118 Kč). Linka je dopravcem obsluhována 2× týdně, vždy ve čtvrtek a neděli. Vyrazit do jihoitalské Apulie tedy můžete klidně jen na prodloužený víkend (zde je ale nutné počítat s brzkým ranním odletem v neděli).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je od 1. června 2022 konečně po dvou letech „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Během podzimu už klesnou i jinak letos vysoké ceny za pronájmy a menší auťák si vklidu půjčíte za cca 800 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 676 Kč

Italská Apulie z Prahy: podzimní letenky do Bari


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)