Italská Apulie: Bari z Prahy o letních prázdninách
3.6.2020

Italská Apulie: Bari z Prahy o letních prázdninách

868

O této nabídce

Po přehlídce akčních letenek z Vídně se začínají první akce do přímořských dovolenkových destinací objevovat také z české metropole. Zaleťte si za mořem do italského Bari přímým letem z Prahy již od 868 Kč. K mání je řada termínu přes celé letní prázdniny včetně září. Lety jsou obsluhovány aerolinkou Wizz Air. Nejlevnější ceny tak dosáhnete pouze pokud jste členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte, budete si muset pár stovek připlatit. Doporučujeme však nad koupí zauvažovat, obzvlášť pokud létáte ve dvou a více osobách, členství se rozhodně vyplatí. V ceně letenek se také nachází pouze malé příruční zavazadlo o maximálních 40 x 25 x 20 cm.

Turistům se Itálie otevírá dnes, 3. června. Od dnešního dne se tak přilétávající cestující nemusí podrobovat testům ani dvoutýdenní karanténě. To samé platí i při návratu do České republiky, a to od 15. června.

Proč se vydat do Bari?

Bari je nádherné město ležící v Apulii na samém jihu Itálie. Mísí se v něm působivé kontrasty, staré a nové, hlučné i klidné. Bari Vecchia je poseto bazilikami a úchvatnými kostely a v ulicích tam opálené Italky ručně tvarují těstoviny orecchiette. Z balkónů tam visí barevné prádlo a pod ním se hlasitě prohánějí skútry. Smočte své tělo v průzračných vodách Jaderského moře a zas uschněte pod hřejivými paprsky slunce. Pobřeží je v Apulii lemováno nejen zlatavými písky, ale také přístavy s vůní čerstvých ryb, kde rybáři prodávají své úlovky a opravují sítě.

  • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Wizz Air
  • Zavazadla: malé příruční o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: červenec – září 2020
  • Termíny:
    • 26. červenec – 2. srpen za 1 008 Kč (1 528 Kč bez WDC)
    • 9. – 19. srpen za 868 Kč (1 388 Kč bez WDC)
    • 30. srpen – 9. září za 1 378 Kč (1 898 Kč bez WDC)

Ubytování

Širokou nabídku ubytování najdete klasicky na na Bookingu, Hotels či AirBnB. Prozatím doporučujeme vybírat ta, co nabízí službu zrušení rezervace zdarma. Tu naleznete například u tohoto hotelu Barion za 849 Kč/os./noc vč. snídaně v ceně.

Autopůjčovna

Pro prozkoumání vnitrozemí nebo nekonečných písečných pláží doporučujeme si zapůjčit vlastní povoz. Přehled těch nejlepších nabídek aut najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpáteční letenky z Prahy do Bari za 868 Kč

Italská Apulie: Bari z Prahy o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)