Italská Apulie: Bari z Prahy na prodloužený víkend
17.9.2021

Italská Apulie: Bari z Prahy na prodloužený víkend

958

O této nabídce

Kalendářní rok 2021 se pomalu přehoupne do svého závěrečného kvartálu. Pokud vám již nezbývá mnoho dovolené, ale zároveň ještě po nějakém výletě pošilháváte, budou pro vás tím „pravým ořechovým“ právě prodloužené víkendy. A na takřka ideální prodlužený víkend (s odletem v pátek brzy ráno a návratem v pondělí večer) se můžete vydat do jihoitalského regionu Apulie. V rezervačním systému aerolinky Ryanair nyní ulovíte zpáteční letenky do Bari z Prahy za 958 Kč. Letenky za tuto cenu pořídíte v termínu od 8. do 11. října. Poměrně lákavé cenovky (oscilující kolem 15 stovek) ale visí i u dalších prodloužených víkendů během října.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáte během prodlouženého víkendu jedině díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Pronájem menšího auta v příkladovém termínu vyjde na cca 2,5 tisíce Kč.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 958 Kč

Italská Apulie: Bari z Prahy na prodloužený víkend


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)