Island z Vídně: Polární záře a ledovcová krajina
1.9.2021

Island z Vídně: Polární záře a ledovcová krajina

655

O této nabídce

Našli jsme letenky na nádherný Island z Vídně již od 655 Kč. Letenky od společnosti Wizz Air jsou na období od října do prosince, kdy na Islandu trvá vedlejší turistická sezóna s chladnějším počasím a častým sněžením. Sněhová peřina změní tenhle nespoutaný ostrov v kouzelné ledové království – bude to jiná zkušenost, než Island v létě, ale každopádně bude stát za to. V tomto období také naleznete na Islandu levnější ubytování a méně turistů, takže tu úžasnou islandskou přírodu budete mít jenom sami pro sebe. Musíme pokračovat?

Island – země ohně a ledu

Bílá barva černým plážím neuvěřitelně sluší a polární záře se stane nejkrásnější podívanou vašeho života. Zimní cestování po tomhle magickém ostrově severu je však náročnější, doporučujeme sbalit opravdu kvalitní oblečení a pronajmout si auto 4×4. Některé cesty jsou bohužel v tuto dobu neprůjezdné, věřte ale, že kam se dostanete, tam si vychutnáte tu dechberoucí přírodu nejspíš úplně sami. Zkuste třeba křišťálově modré ledovcové jeskyně Vatnajokull nebo vodopád Gullfoss, zmražený v čase do podoby obřích rampouchů.

Podmínky tarifu

Na nejnižší ceny dosáhnete s členstvím ve Wizz Air Discount Clubu. Zakoupení členství se vyplatí pro všechny, kdo cestují alespoň ve dvou, nebo si u Wizz Air zakoupí více než jednu letenku ročně. V ceně letenky je pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech nejvýše 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti až 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla o rozměrech až 55 x 40 x 23 cm získáte zakoupením Wizz Priority za 458 Kč za směr, případně si můžete připlatit za odbavené zavazadlo, ceny začínají od 661 Kč za směr, dle hmotnosti zavazadla.

Levné letenky na Island z Vídně

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Opatření v souvislosti s epidemií COVID-19

Cestu na Island doporučujeme plně očkovaným osobám s dokončeným očkováním alespoň před 14 dny nebo osobám, které již prodělaly onemocnění COVID-19. Tyto osoby se musí při vstupu do země prokázat jen platným potvrzením a vyplněným vstupním formulářem. Ostatní osoby se musí navíc prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin před odletem, dále podstoupit PCR test při příletu na Island a také pětidenní karanténu zakončenou dalším PCR testem. Více informací najdete na tomto islandském webu.

Informace o aktuálních podmínkách návratu z Islandu do ČR si přečtěte v našem článku.

Ubytování

Nejlevnější ubytování na Islandu hledejte na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná.

Autopůjčovna

Cestování po Islandu autem je ideálním způsobem, jak poznávat krásy této jedinečné země. Mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny na Islandu v našem srovnávači autopůjčoven. Pro cesty do odlehlejších oblastí Islandu doporučujeme auto 4×4.

Náhled levné letenky na Island za 25,78  / 655 Kč

Island z Vídně: Polární záře a ledovcová krajina

 


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)