Irsko: srpnový Dublin z Prahy
19.7.2021

Irsko: srpnový Dublin z Prahy

1 013

O této nabídce

Dnes, tj. 19. července 2021, se cestovatelům oficiálně otevírá Irsko. Pod podmínkou splnění některého z bodů uvedeného níže již přijíždějící cestovatelé nemusí nastupovat do karantény. Pokud Irsko figuruje ve vašich cestovatelských plánech, nastává nyní ideální doba k jeho návštěvě. Navzdory rozvolnění vás na místě nebudou čekat davy dalších turistů a ceny letenek jsou během letošního léta také velmi příznivé. Přímé letecké spojení mezi Prahou a Dublinem zajišťuje irský nízkonákladový dopravce Ryanair, který trasu momentálně operuje 3× týdně (pondělí, pátek a neděle). V srpnu plánuje přidat i čtvrteční rotaci a právě tyto letenky s odlety z Prahy ve čtvrtek nyní pořídíte za parádní ceny – srpnový Dublin z Prahy od 1 013 Kč.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Irska musíte před jejím zahájením vyplnit tento příjezdový formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • PCR test (provedený výtěrem) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 7 let. Děti ve věku 7 – 18 let, které nejsou očkované, musí doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin). Více informací o cestách do Irska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Dublinu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Irsko je zařazeno do oranžové kategorie.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: srpen 2021
  • Příkladové termíny:

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Dublinu nebo kdekoliv  jinde na území Irska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rozhodně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Přímo v Dublinu bychom si rezervovali tento tříhvězdový Harcourt Hotel za 907 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání krás Irska bude jistě vlastní automobil. Mrkněte se do naší autopůjčovny na nabídku dostupných vozů v termínu vaší plánované cesty a nenechte nic náhodě. Ceny pronájmů jsou během letních prázdnin vyšší než obvykle (např. v příkladovém termínu by vás pronájem vozu na 4 dny vyšel na 5,5 tisíce Kč).

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 013 Kč

Irsko: srpnový Dublin z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)