Írán: zimní letenky z Prahy do Teheránu
14.9.2023

Írán: zimní letenky z Prahy do Teheránu

5 474

O této nabídce

Kromě akčních letenek z Prahy do Ománu za 4 407 Kč vylovíte z aktuálně probíhající promo akce letecké společnosti Pegasus Airlines také zlevněné letenky do Íránu! Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Teheránu (IKA), hlavního města země, na vás čekají za velmi sympatickou cenu 5 474 Kč.

Základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu příručního zavazadla s hmotnostním limitem 8 kg. Potřebujete-li cestovat s odbaveným zavazadlem (á 20 kg), zakupte si letenky rovnou ve vyšším tarifu „Essentials“ za příplatek á 24 €/směr. Cestou do cílové destinace i zpět do Evropy vás vždy čeká jeden klidný přestup v Istanbulu (SAW). A co termíny? Ty jsou dostupné během prvního kvartálu příštího kalendářního roku (tj. od ledna do března 2024), inspirujte se níže.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Írán mile překvapí

Írán nemá ve světe nejlepší pověst, přitom je to země nesmírně vřelých lidí a krásných pouští, země nezapomenutelných západů slunce barvících celé širé nebe do oranžova, památky a tradiční kuchyně pestrých barev i chutí? Je jen a jen na vás, jakou tvář Íranu chcete poznat a pochopit. Vydejte se do pouště Kaluts Dasht-e Lut. Obdivujte pískovcové skulptury tvarované závějemi větru, přespěte uprostřed té písečné prázdnoty – jen nezapomeňte, že po setmění má teplota tendenci padat k nule. Navštivte svatyni Aramgah-e Shah-e v Širázu, její zrcátková výzdoba vám svými ornamenty, leskem a třpytem naprosto vyrazí dech. Neopomeňte ani hlavní město Teherán a jeho laskavost i chaos. Na Írán už nikdy nezapomenete.

Podmínky pro cestování

Cesta do Íránu

Cestování do Kataru je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace i užitečné odkazy (vízum online) naleznete na naší stránce „Koronavirus v Íránu“.

Náhled letenky z Prahy do Teheránu za 5 474 Kč
Írán: zimní letenky z Prahy do Teheránu

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)