Přímé lety z Prahy do Porta o letních prázdninách
14.9.2023

Přímé lety z Prahy do Porta o letních prázdninách

2 437

O této nabídce

Britská nízkonákladová aerolinka easyJet nahrála dnes v noci do svého rezervačního systému lety v letních měsících příštího roku. Cestovatelé mohou čerstvě rezervovat také lety v období od června do září 2024. Jak známe aerolinku, právě první vlny letenek bývají zpravidla nejlevnější a mnoho akcí se později během roku nevyskytuje. Využijte námi anoncované možnosti a naplánujte si třeba letní výlet z Prahy do Porta!

Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy (PRG) do malebného portugalského města Porto (OPO) ulovíte v rezervačním systému aerolinky za 2 437 Kč (viz příkladový termín od 13. do 20. července). Mnoho dalších termínových kombinací po čas června i následně během letních prázdnin pořídíte za ceny do 3 tisíc Kč. A to je na přímé lety v hlavní sezoně velmi pěkná cenovka! Dopravce má v letním letovém řádu na trase vypsané dvě rotace týdně (středa a sobota).

Veškeré informace o letišti v Portu (OPO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: leden – srpen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 15. – 19. 6. za 2 547 Kč
  • 22. – 26. 6. za 2 597 Kč
  • 3. – 10. 7. za 2 467 Kč – přes červencové státní svátky
  • 13. – 20. 7. za 2 437 Kč
  • 20. – 24. 7. za 2 652 Kč
  • 27. – 31. 7. za 2 542 Kč
  • 7. – 14. 8. za 2 602 Kč
  • 17. – 24. 8. za 2 757 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nádherné Porto

Porto je naprosto úchvatné, nesmírně přátelské a mrňavé městečko, které lze proběhnout za jediný den, ale chcete-li jej opravdu zažít, nechat se pohltit krásou historické čtvrti Riberia, pořádně pošlapat dvoupatrový ocelový most Ludvíka I., postavený žákem Gustava Eiffela, opít se Taylor´s – fantastickým portským vínem, přecpat se Francesinhou – obřím sendvičem s hovězím masem, volským okem a sýrem, projít se po točitých schodech v knihkupectví Livraria Lello, vychutnat vznešenost v katedrále Sé de Porto – sídle portugalských králů, či smočit tělo při procházce po přímořské promenádě ve Foz do Douro, doporučujeme jeho návštěvu o nějaký ten den protáhnout! Rozhodně nebudete litovat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled letenky z Prahy do Porta za 2 437 Kč
Přímé lety z Prahy do Porta o letních prázdninách

Bude se hodit

Letiště Porto (OPO)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)