Havajské ostrovy: Honolulu nebo Kahului z Frankfurtu s odbav. zavazadlem
24.5.2023

Havajské ostrovy: Honolulu nebo Kahului z Frankfurtu s odbav. zavazadlem

13 489

O této nabídce

S parádně oceněnými letenkami na Havajské ostrovy dnes přichází německá letecká společnost Condor. V jejím rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Frankfurtu na ostrov Oahu (do města Honolulu) nebo Maui (do Kahului) za velmi hezké ceny začínající na 13 489 Kč. Nejlevnější letenky na vás přitom čekají v druhé polovině října. S lehkým příplatkem jsou dostupné také termíny v září a na počátku desátého kalendářního měsíce.

Základní tarif navíc obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Cestou tam i zpět vás vždy čeká přestup v severoamerickém Seattlu (SEA). Během letu se na palubě servíruje standardní občerstvení + nealkoholické nápoje.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických, vč. Havajských ostrovů, je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Vzhůru na Havajské ostrovy

Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Maui… tolik různých názvů má ráj na zemi. A tolik různých tváří! Průzračné vody Pacifiku se v zátokách líně povalují a zalévají nekončící písečné pláže, když jinde se příboj silně opírá do strmého pobřeží. Nezkrotné vulkány ve vnitrozemí se střídají se zelení deštných lesů, obří motýli je zdobí jak květinové věnce. Havaj je mekkou surfařů, snem potápěčů a rájem dobrodruhů. Život zde plyne pomalu, poklidně, vždy s úsměvem na tváři. Není důvodu ke smutku, vždyť východy i západy slunce, spolu s narůžovělou oblohou pomalu odhalující zářivá souhvězdí, tu jsou z nějakého důvodu krásnější než kdekoliv jinde na celé planetě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu do Honolulu za 13 489 Kč

Havajské ostrovy: Honolulu nebo Kahului z Frankfurtu s odbav. zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Alaska Airlines

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)