Guinea: z Vídně do západní Afriky – akční letenky do Conakry
11.1.2024

Guinea: z Vídně do západní Afriky – akční letenky do Conakry

10 514

O této nabídce

Zpestření mezi standardní letenkové nabídky do oblíbených a populárních destinací přináší dnešní tip na zlevněné letenky do Guineje. Vypravte se do západní Afriky, kde na vás čeká kupa zážitků! Akční letenky z Vídně (VIE) do tamějšího hlavního města, Conakry (CKY), ulovíte v nabídce nejlepší africké aerolinky – Ethiopian Airlines, za skvělou cenu 10 514 Kč . Základní tarif dopravce navíc obsahuje také štědrý zavazadlový limit, díky němuž smíte bezplatně odbavit hned dva kusy bagáže (dohromady tedy 46 kg). Cestou vás v obou směrech čeká jeden přestup na letišti v Addis Abebě (ADD). Termíny jsou sice dostupné od dubna do června, ale doporučili bychom vám cestu plánovat na duben / začátek května (později totiž přichází období dešťů, které již tak místy náročné cestování po Guineji ještě ztíží).

Základní informace o cestování do Guineje a přehled užitečných rad/tipů najdeš v našem průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Guineje

Za účelem turistické návštěvy Guineje budete potřebovat turistické vízum. Relativní novinkou je otevření online platformy, skrze niž o turistickém vízum zažádáte. Poplatek činí 82 USD. Do žádosti budete nahrávat následující dokumenty: kopii cestovního pasu (musí být platný minimálně 6 měsíců po návratu ze země), průkazovou fotografii, potvrzení o očkování proti žluté zimnici, zpáteční letenky a rezervaci hotelu.

Z hlediska nemoci „COVID-19“ je cestování do Guineje je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.  Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Guineji“.

Náhled letenky z Vídně do Conakry za 10 514 Kč

Guinea: z Vídně do západní Afriky – akční letenky do Conakry


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)