Gruzie: z Prahy do Kutaisi nejen na Velikonoce
11.3.2022

Gruzie: z Prahy do Kutaisi nejen na Velikonoce

938

O této nabídce

Za lákavé ceny ulovíte v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air letenky do Gruzie. Ceny zpátečních letenek z Prahy do Kutaisi v jarních termínech začínají na krásných 938 Kč. Díky jedné rotaci týdně (během letního letového řádu v neděli) jsou dostupné týdenní či dvoutýdenní výlety do této nádherné zakavkazské země. Zaletět si do Gruzie můžete klidně také přes velikonoční svátky, a to v termínu od 10. do 17. dubna.

Nově byla zrušena povinnost podstupovat kontrolní PCR test na místě (3. den) pobytu za předpokladu, že nedisponujete očkovacím certifikátem. Nikdo z cestovatelů již také nemusí vyplňovat příletový formulář.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Před cestou do Gruzie nově stačí disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Návrat do ČR

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Gruzie

V hlubokém údolí mezi Velkým a Malým Kavkazem leží přenádherná země Gruzie. Zůstává turisty téměř nepoznaná, a ta samota učiní vjemy z dechberoucí přírody ještě kouzelnější. Toulejte se drsným pohořím, uroňte slzu štěstí při pohledu na průzračná jezera a burácející vodopády. Prométheova jeskyně, budící respekt svou velikostí a úchvatná, vám ukáže poklady podzemí. Světla rozmanitých odstínů vybarvují ozdoby v podobě stalaktitů, stalagmitů a stalagnátů. Skalnatý a hustě zalesněný kaňon Okatse tvoří kaskáda tří vodopádů. Nad touto skvostnou roklí se táhne visutá stezka, z její výšky nad rozbouřenou řekou se podlamují kolena.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kutaisi za 938 Kč

Gruzie: z Prahy do Kutaisi nejen na Velikonoce


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)