Francie: Bordeaux z Prahy v druhé polovině letních prázdnin
20.7.2021

Francie: Bordeaux z Prahy v druhé polovině letních prázdnin

738

O této nabídce

V rezervačním systému irského dopravce Ryanair přibyly na vybraných trasách extra rotace v srpnových termínech. Jednou z takových je i linka z Prahy do Bordeaux. Ta bude během osmého kalendářního měsíce obsluhována dokonce 3× týdně, když ke čtvrteční a nedělní rotaci přibude také úterní. A právě na úterní lety pořídíme letenky za velmi hezké ceny. Zpáteční letenky z Prahy do Bordeaux ulovíte za ceny začínají na 738 Kč. A pod tisícovku za zpáteční letenku se dostanete dokonce na všech srpnových úterních rotacích. Láká-li vás surfovačka ve vlnách Atlantiku nebo průzkum vyhlášené vinařské oblasti – je zajisté výlet do Bordeaux skvělou volbou.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Francie musíte před jejím zahájením vyplnit toto čestné prohlášení a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

 • negativní antigenní nebo PCR test (ne starší 72 hodin);
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 11 let. Více informací o cestách do Francie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Paříži.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Francie je zařazena do oranžové kategorie.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: srpen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 3. – 10. 8. za 834 Kč
  • 10. – 17. 8. za 979 Kč
  • 17. – 24. 8. za 834 Kč
  • 24. – 31. 8. za 738 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Bordeaux nebo kdekoliv jinde na jihozápadě Francie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). 

Autopůjčovna

Rádi byste se vypravili k pobřeží Atlantiku, ale nechcete se spoléhat na veřejnou hromadnou dopravu? Mrkněte se do naší autopůjčovny na pestrou nabídku vozů k pronájmu. Týdenní pronájem malého auťáku vyjde na 3 400 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Bordeaux za 738 Kč

Francie: Bordeaux z Prahy v druhé polovině letních prázdnin


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)