Flexibilní letenky z Berlína do Panamy
6.12.2021

Flexibilní letenky z Berlína do Panamy

10 679

O této nabídce

Další pěkné letenky společností Air France a KLM z Berlína nachází svůj cíl na rozhraní Střední a Jižní Ameriky. Zpáteční letenky z Berlíny do Panamy ulovíte v rezervačních systémech zmíněných aerolinek za 10 679 Kč. Termínovou inspiraci naleznete jako vždy v našem kalendáři. Doporučujeme vybírat spíše z termínů během února, března či první poloviny dubna, kdy v Panamě probíhá „suché období“ (mělo by vás potkat minimum srážek). Hlavní devízou této nabídky je, kromě ceny samozřejmě, i flexibilita letenek – ty lze bezplatně změnit nebo dokonce požádat o jejich refund.

Letecké společnosti Air France i KLM umožňují provést změnu nebo zrušení letenek zdarma (týká se všech letů naplánovaných do 30. června 2022). V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Panamy

Pro cestování do Panamy je vhodné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas), neboť cestovatele přijíždějící „pouze“ s negativním testem čeká 3denní karanténa a další test na místě (z důvodu zařazení ČR na seznam „rizikových zemí“). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Panamě“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Panama, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí.

PS: Podmínky pro návrat do Německa, kam budete přilétat, se od těch českých aktuálně výrazně neliší. Německý příjezdový formulář netřeba vyplňovat. Disponovat však musíte dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci. Alternativně lze zatím použít i negativní test (AG ne starší 48 hodin nebo PCR ne starší 72 hodin).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit do Panamy?

Panama je hrází mezi pirátským Karibikem a tichem Pacifiku. Je malou zemí, a přesto tak nádhernou. Je tou pravou exotikou, plnou neprostupných džunglí, majestátních hor, skřeku pestrobarevných ptáků a volání drzých opic. Pyšní se neprobádanými ostrovy s naprosto panenskou přírodou. Nekonečné pláže s jemným bílým pískem stíní masivní vulkány, kokosy a slaďounké ovoce tu jsou doslova na dosah ruky. Nad třpytivou hladinou přilehlých vod skáčou skotačiví delfíni, zvlášť při západu slunce, se skleničkou osvěžujícího seca v ruce, je to dokonalý kýč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Panamy za 10 679 Kč

Flexibilní letenky z Berlína do Panamy


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)