Flexibilní letenky na Kubu: z Berlína do Havany
3.12.2021

Flexibilní letenky na Kubu: z Berlína do Havany

10 578

O této nabídce

Velmi atraktivní letenky na Kubu nabízí aerolinka Air France. Zpáteční letenky z Berlína do Havany nyní pořídíte v rezervačním systému dopravce za skvělou cenu 10 578 Kč. Základní tarif „Lite“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla a routing obsahuje jeden přestup v Paříži v obou směrech. Hlavní devízou této nabídky je, kromě ceny samozřejmě, i flexibilita letenek – ty lze bezplatně změnit nebo dokonce požádat o jejich refund.

Termíny jsou dostupné od února do června 2022 a jejich přehled naleznete v našem kalendáři. Nejlevnější letenky pořídíte v závěru sezony (duben – zaletět na Kubu si můžete např. přes Velikonoce) a dále v mimosezonním období (květen a červen). Letenky v exponovaných termínech během hlavní sezony (únor a březen) vyjdou o pár stokorun dráže, přesto se ale jedná o velmi hezkou nabídku.

Všechny důležité informace o cestování na Kubu naleznete v našem PRŮVODCI PO Kubě.

Flexibilní letenky

Letecké společnosti Air France i KLM umožňují provést změnu nebo zrušení letenek zdarma (týká se všech letů naplánovaných do 30. června 2022). V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kubu

Před cestou na Kubuje nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě „turistické karty“.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kubě“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kuba, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit na Kubu?

Kuba je ostrov plný hudby a rytmického tance, nejen ručně balené voňavoučké doutníky a lahodný rum jej proslavily po celém světě. Barevnými ulicemi měst tam líně projíždí staré automobily a Havana je muzeem celé kubánské historie. Královské palmy tam před spalujícím sluncem chrání jemňoučký písek exotických pláží a okolní příroda je naprosto panenská, plná nespoutaných vodopádů dávajících vodu tajným lagunám. Mogotes krasového údolí Viñales tvoří spolu s okolními plantážemi jedinečný krajinný koktejl. Ovšem přes všechny krásy úchvatné Kuby, jakkoli klišé se to může zdát, snad největším důvodem proč tuhle zem Latinské Ameriky tak milovat jsou její lidé. Na nesnadném pozadí a s pokřivenou historií a přesto vždy pohostinní, milí a usměvaví. Objímají se a líbají na pozdrav i rozloučení a jejich dobrosrdečnost je upřímná.

Náhled letenky z Berlína do Havany za 10 578 Kč

Flexibilní letenky na Kubu: z Berlína do Havany


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)