Filipíny z Mnichova s odbav. zavazadlem po celou hlavní sezonu
19.8.2023

Filipíny z Mnichova s odbav. zavazadlem po celou hlavní sezonu

14 492

O této nabídce

Akčním letenkám do jihovýchodní Asie letošní rok příliš nepřeje. Cenové standardy se zvedly, v důsledku čehož lze s klidným srdcem označit za lákavou také aktuální nabídku kuvajtské národní aerolinky Kuwait Airways, která vybízí k cestě na Filipíny. Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) do Manily (MNL) pořídíte za velmi solidní cenu 14 492 Kč. Cestou vás v obou směrech čeká jeden klidný přestup v Perském zálivu, na letišti v Kuvajtu (KWI).

Základní tarif „Saver“ obsahuje přepravu odbaveného zavazadla (navíc se štědrým limitem á 32 kg), což je jistě vítaným bonusem. A termíny? Těch je k dispozici skutečně dostatek. Na Filipíny si můžete zaletět po celou hlavní sezonu, tj. od ledna do března nadcházejícího kalendářního roku. Jejich kompletní přehled tradičně najdete v našem kalendáři níže.

PS: Za pěknou cenu lze aktuálně ulovit také letenky na thajský ostrov Phuket.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Filipíny jsou skvělou volbou

Filipíny nejspíš nejsou první zemí, co vás napadne, když se mluví o krásách jihovýchodní Asie. A přesto jsou jednou z těch nejnádhernějších. Písek nekonečných pláží je tam jemný a doběla vyšisovaný, západy slunce božské a místní upřímně vřelí, vždy s širokým úsměvem na tváři. Každý z ostrovů je naprosto jedinečný, Bohol dává na odiv svou krajinu kulatých Čokoládových kopců a podzemní řeka skrytá pod půdou Palawanu vám naprosto vyrazí dech. Nesmírně půvabná rýžová pole se rozlévají po stráních Banaue na Luzonu, vody ostrova Busuanga vábí k potápění a proslulý Boracay nikdy nespí.

Podmínky pro cestování

Cesta na Filipíny

Cestování do Filipíny je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Filipínách“.

Náhled letenky z Mnichova do Manily za 14 492 Kč

Filipíny z Mnichova s odbav. zavazadlem po celou hlavní sezonu


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)