Extra levné letenky z Budapešti do Dubaje a Abú Dhabí
17.8.2021

Extra levné letenky z Budapešti do Dubaje a Abú Dhabí

1 571

O této nabídce

Mimořádně levné letenky do Spojených arabských emirátů jsou opět na scéně. Máte-li v hledáčku podzimní výlet na pobřeží Perského zálivu, levnější letenky než ty z Budapešti budete hledat jen velmi těžko. Zabruste proto do rezervačního systému maďarské aerolinky Wizz Air, kde nyní ulovíte levné letenky z Budapešti do Dubaje ale i do sousedního Abú Dhabí.  Během září a října je linka z Budapešti směřovaná právě do Dubaje a ceny letenek začínají na 1 756 Kč, zatímco od listopadu dále by se již mělo létat z Budapešti do Abú Dhabí, kam momentálně nejlevnější zpáteční letenky vyjdou na skvělých 1 571 Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok. 

PPS: Letenky do Dubaje za sympatickou částku pořídíte i z Prahy.

Připravte se na cestu četbou našeho PRAKTICKÉHO PRŮVODCE SPOJENÝMI ARABSKÝMI EMIRÁTY.

Podmínky pro cestování

Cesta do Abú Dhabí / Dubaje

K cestě z ČR do Maďarska vám postačí předložení EU COVID pasu (negativní PCR ne starší 72 hodin / alespoň první dávka očkování / prodělaná nemoc). Více informací na stránkách Velvyslanectví ČR v Budapešti.

Cíl v Abú Dhabí: Česká republika i Maďarsko, odkud poletíte, se z pohledu emirátu Abú Dhabí nacházejí na  tzv. „Green listu“. V praxi to znamená povinnost předložit negativní PCR test (ne starší 96 hodin) před odletem a následně podstoupit druhý test po příletu do Abú Dhabí (zdarma na letišti).

Cíl v Dubaji: Před cestou z Budapešti do Dubaje bude nutné předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a další test podstoupit zdarma po příletu na letiště v Dubaji. Doklad o očkování není arabskou protistranou za účelem cestování uznáván. Více informací na stránkách Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí.

Cesta zpět

K cestě z Abú Dhabí nebo Dubaje do Maďarska a jejímu následnému pokračování do ČR důrazně doporučujeme disponovat dokončeným očkováním (min. 2 týdny od druhé dávky) nebo dokladem o prodělání nemoci (v uplynulých 180 dnech).

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené arabské emiráty jsou nyní zařazeny do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air nebo snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: září – listopad 2021
 • Příkladové termíny:
 • Budapešť – Dubaj
  • 19. – 26. 9. za 2 162 Kč (bez WDC za 3 065 Kč)
  • 10. – 17. 10. za 1 756 Kč (bez WDC za 2 558 Kč)
 • Budapešť – Abú Dhabí
  • 7. – 14. 11. za 1 833 Kč (bez WDC za 2 304 Kč)
  • 25. – 28. 11. za 1 571 Kč (bez WDC za 2 043 Kč)

Jak se dostat do Budapešti?

Do maďarské Budapešti se z České republiky dostanete poměrně snadno za cca 7 hodin jízdy hromadným dopravním prostředkem. Na výběr máte z vlaků i autobusů společnosti RegioJet (jednosměrná jízdenka z Prahy stojí kolem 400 Kč), vlaků Český drah (jednosměrná jízdenka z Prahy stojí kolem 600 Kč nebo zelených autokarů společnosti Flixbus (jednosměrné jízdenky z Prahy začínají na 449 Kč).

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Abú Dhabí i Dubaji se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť Wizz Air si občas hraje s letovým řádem.

Náhled letenky z Budapešti do Abú Dhabí za 1 571 Kč

Extra levné letenky z Budapešti do Dubaje a Abú Dhabí


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Dubaj (DXB)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)