Exotický Zanzibar s Lufthansou
3.2.2021

Exotický Zanzibar s Lufthansou

10 385

O této nabídce

Zanzibar je podle nás jednou z TOP 5 nejžhavějších destinací roku 2021. Nyní jsou v prodeji akční letenky! Lufthansa nabízí přímé lety z Frankfurtu na Zanzibar bez přestupu za pouhých 10 385 Kč! V ceně letenky na Zanzibar je 23kg odbavené zavazadlo a dvě kabinová zavazadla, větší o rozměrech až 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 8 kg a menší o rozměrech max. 40 x 30 x 10 cm. V prodeji je mnoho termínů od května až do prosince, nejlevnější letenky naleznete na období mimo letní prázdniny. Hlavní turistická sezóna na Zanzibaru je od června do října, kdy vás čeká nejvíce slunečné počasí.

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

REZERVOVAT

Odlet z Frankfurtu a COVID-19

Tranzitující cestující mohou vstoupit do Německa i bez prokázání se negativním testem na COVID-19 a bez elektronické registrace. Je ale nutné tranzitovat nejrychlejší možnou cestou. Více informací naleznete na webu MZV ČR.

Zanzibar je souostroví patřící Tanzanii a tak pravidla pro vstup a pobyt na Zanzibaru upravují tanzanská pravidla. Pro vstup na území Zanzibaru není nutné se prokázat negativním testem na COVID-19 ani v souvislosti s epidemií koronaviru splňovat žádné zvláštní podmínky. Samozřejmostí je splňovat běžné podmínky vstupu. Aktuální informace k cestám na Zanzibar sledujte na webu MZV ČR vládních stránkách Tanzanie. Na Zanzibaru nejsou zavedena žádná karanténní opatření, hygienická opatření jsou pouze ve formě obecných doporučení. Pro návrat ze Zanzibaru do ČR je nutné splňovat podmínky vstupu do ČR.

Víza

Víza získáte po příletu přímo na letišti za poplatek 50 USD. Přečtěte si více o vízové povinnosti na Zanzibar zde.

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k vysoké poptávce vám doporučujeme s rezervací ubytování dlouho nečekat. Zvolte ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace a vyhnete se tak případným problémům v souvislosti s epidemií koronaviru.

Náhled letenky na Zanzibar

Exotický Zanzibar s Lufthansou


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)