Exotický ostrov Zanzibar z Prahy s Qatar Airways
21.10.2020

Exotický ostrov Zanzibar z Prahy s Qatar Airways

14 993

O této nabídce

Rádi byste v následujících týdnech vyrazili na odpočinkem do míst, kde skloňování slova koronavirus není každodenním chlebem? Pak určitě zbystřete při pohledu do rezervačního systému aerolinky Qatar Airways. Prémiový dopravce z Perského zálivu totiž nabízí atraktivní letenky z Prahy na Maledivy, o nichž jsme psali včera, a také velmi lákavé letenky z Prahy na ostrov Zanzibar. Zpáteční letenky z pražského Letitě Václava Havla na tento exotický ostrov ležící ve vodách Indického oceánu nedaleko tanzanských břehů pořídíte za 14 993 Kč. Přehled dostupných termínů během listopad a prosince naleznete tradičně v našem kalendáři. Cestou na Zanzibar i zpět do ČR vás čeká vždy jeden přestup na letišti v katarském Dauhá.

Situace ohledně  vyžadování či nevyžadování negativního PCR testu před cestou do Tanzanie se několikrát změnila. Aktuálně platí, že občané České republiky test před cestou absolvovat nemusí (skutečnost si ale ověřte krátce před svým odletem). Dále na palubě letadla / po příletu vyplníte „Health Surveillance Form“. Po návratu do své domoviny však testování či karanténu podstoupit musíte. Aktuální informace naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nairobi.

Co čekat od Zanzibaru?

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na Zanzibaru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (v závislosti na termínu vaší cesty), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Víza

Ostrov Zanzibar je oficiálně součástí Tanzanie. Česká republika bohužel nemá s touto zemí bezvízový styk, a tak víza budete potřebovat. Můžete však zůstat vklidu neboť potřebné razítko do pasu získáte přímo na letišti Kisauni po vyplnění příslušných formulářů a zaplacení poplatku 50 USD.

Náhled letenky z Prahy na Zanzibar za 14 993 Kč

Exotický ostrov Zanzibar z Prahy s Qatar Airways


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)