Maledivy z Prahy s Qatar Airways
20.10.2020

Maledivy z Prahy s Qatar Airways

15 965

O této nabídce

Na palubě prémiové aerolinky Qatar Airways se v následujících týdnech můžete vydat také na Maledivy. Zpáteční letenky do tohoto ráje na zemi, ležícího ve vyhřátých vodách Indického oceánu, pořídíte z Prahy za 15 965 Kč. Termíny za uvedenou cenu jsou dostupné od konce října do 10. prosince 2020, přičemž tento akční tarif je validní do soboty 24. října. Přehledný souhrn všech termínů pak tradičně naleznete v našem kalendáři. V rámci cesty vás obou směrech vždy čeká jeden přestup na letišti v katarském Dauhá.

PS: Všichni cestující musí po příletu doložit potvrzení o negativním výsledku PCR testu na koronavirus (ne starší 96 hodin; číslo pasu na výsledku testu není povinné). Dále také před cestou (max. 24 hodin před odletem) musí vyplnit tento zdravotnický formulář. Po návratu do České republiky bude nutné podstoupit testování, nebo nastoupit do karantény. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví České republiky v Dillí.

Maledivy = ráj na zemi

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Maledivách se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Víza

Turistické vízum s délkou platnosti obdržíte zdarma po příletu na Maledivy.

Náhled letenky z Prahy na Maledivy za 15 965 Kč

Maledivy z Prahy s Qatar Airways


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)